ברית/ה

אטרקציות לברית / בריתה

נולד/ה לכם תינוק/ת חדש/ה למשפחה? מזל טוב!!
ידוע לנו שאירוע לברית/ה מרימים במהירות הבזק, אנו בחברת fun אטרקציות לאירועים ערוכים לכך ועומדים לרשותכם עם מבחר ענק של אטרקציות מיוחדות שבהחלט ידהימו את האורחים שלכם, לכם נשאר רק לבחור אטרקציה מתאימה על פי קונספט שתבחרו.
חברתנו בעלת נסיון רב שנים בהפעלת אטרקציות לאירועים גדולים וקטנים.
עם האטרקציות לברית / בריתה שלנו והעבודה המקצועית אנו מבטיחים לכם שהאורחים שלכם יחמיאו לכם עוד הרבה אחרי האירוע הזה.

אטרקציות לבר מצווה – סקירה כללית

התאמה על פי גיל

אטרקציות מתאימות לכל הגילאים! בין אם מדובר על מבוגרים, ילדים או פעוטות, תמיד ניתן למצוא אטרקציה שיכולה לעניין, לרגש ולשנות את האווירה של האירוע כולו. כאשר בוחנים אפשרויות מומלץ לחפש מתנפחים לפעוטות, אטרקציות מכל סוג לילדי בר המצווה וחבריהם והמבוגרים תמיד יוכלו ליהנות משולחנות קזינו, סימולטרים מיוחדים ואפילו מתנפחים למבוגרים.

קליפ מיוחד

כל ילד החוגג בר מצווה רוצה להרגיש מיוחד ביומו הגדול. ישנם כאלו שנהנים מהבגדים החדשים, אחרים שמחים מהאטרקציות המיוחדות שמגיעות במיוחד עבורם לאולם, וישנם כאלו שיהיו מאושרים מהפקת קליפ ייחודי לחתן בר המצווה. במהלך הפקת הקליפ ניתן לבצע שיר משפחתי, להחליט על ריקוד אותו יבצעו המשתתפים במיוחד או אפילו הצגה של חתן בר המצווה באופן משעשע כגיבור על או כראש המשפחה.

אטרקציות מזון

ילדים רבים מחכים לאירועים רק בשביל בר הממתקים, דוכן הגלידות או אפילו מכונת הפרוזן שמגיעות לפינוק כללי. אמנם האוכל באולם מהווה את עיקר האירוע, אך עם אטרקציות מזון תוכלו לתת לאורחים פינוק מתוק ולהעלות חיוך על פני כלל המשתתפים.

סידור כללי

לעיתים העבודה מול ספקים שונים עלולה לגרום לכאבי ראש ומתחים מיותרים. יש צורך להתקשר למנהל הקייטרינג, האחראי על האטרקציות, בעלי האולם ולעשות תיאום כללי ביניהם תוך כדי הושבת האורחים. כדי לחסוך את הריצות והתיאומים ניתן לבחור חברה המשכירה אטרקציות לבר מצווה ומספקת גם שירותי קייטרינג והושבה מיוחדים. כך תוכלו לעבוד מול מנהל אחד עליו תוכלו לסמוך ולהתרכז רק בהנאה מהאירוע עליו עבדתם כל כך קשה.

לפרטים נוספים, שאלות והזמנות מוזמנים ליצור קשר ולהתחיל ליהנות  054-8095114